Каркасні будинки у Львові

Відносно недавно технологія каркасного будівництва з дерева з’явилася в Україні, а вже широко використовується при будівництві дачних будиків, індивідуальних котеджів, комерційної нерухомості, готелів, ресторанів, пансіонатів і будинків складського призначення.

 Фото реалізованого будинку в Львівській області

Наша компанія представлена на ринку України вже 7 років, побудовані тисячі квадратних метрів, сотні об’єктів нерухомості на території України. Не оминули ми своєю увагою Львів та Львівську область.

Нами за каркасною технологією у Львові побудовано декілька об’єктів, зокрема: дачний будинок за канадською технологією зведений у Львівській області. Дача під ключ нами була здана замовникові за 12 робочих днів.

За нашими даними Львів займає провідне місце в Україні за зацікавленістю у будівництві каркасних будинків. Співвідношення ціни і якості каркасного будинку- одне з найпривабливіших на ринку індивідуального будівництва у Львові. Побудувавши каркасно щитовий будинок у Львові, ви будете мати європейське, енергоефективне, економічно доцільне та екологічне житло для постійного проживання.

Фото побудованого будинку в Львові

Звернувшись до нас, ви отримаєте повний комплекс послуг від виготовлення проекту каркасного будинку, до здачі каркасних будинків під ключ. Виконуємо повний комплекс робіт з виготовлення, монтажу та оздоблення будинків зведених за канадською технологією.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити