Як побудувати будинок в Одесі в режимі “все включено”?

Уявіть собі будинок своєї мрії, спроєктований досвідченим архітектором. Залиті природним світлом затишні кімнати перетікають одна в одну і перетворюються на простори відкритого планування, відкриті для природи. Будинок на галявині, побудований біля озера або на піщаному пляжі. Місце, де завжди можна відчути себе як вдома, навіть якщо ви просто відпочиваєте від міста. Саме чудове в тому, що втілити цю мрію в життя зараз простіше, ніж раніше. І в основному, це пов’язано з одним нововведенням.

Одна з найважливіших цілей в житті – це побудувати будинок! Чи можна це зробити своїми руками? Можна, але за досить тривалий період, а також потрібно бути фахівцем своєї справи. Придбання нерухомості у вигляді красивого великого будинку під ключ недорого – чи це не мрія! Поряд з можливостями виникають і занепокоєння. Наприклад: “Скільки грошей буде коштувати житловий будинок, або де він буде зведений, в області або місті?”. Які матеріали краще? Чи буде це будова з цегли, з панелей, блоків, бруса, газобетону, з СІП. Про це варто подумати заздалегідь. Окрім наведених вище питань, розглянемо й інші.

Що означає побудувати будинок під ключ?

Це називається «all inclusive». Тобто, клієнт отримує всі послуги! Починаючи від складання проєктної документації і, закінчуючи внутрішнім оздобленням під ключ з комунікаціями. Що включає в себе:

 • складання кошторису. Дозволяє реально зрозуміти скільки коштує забудова. Також це гарантує виконання всього обєму в рамках затвердженого бюджету, закінчуючи фінішним оздобленням;
 • докладний план, в якому враховуються побажання замовника, щодо планування приміщень, а також різних систем. Таких, як вентиляція, опалення, каналізація, електрика, водопровід;
 • терміни здачі об’єкта. Це не тільки завершення роботи в призначений час, але і гарантована якість поряд з використанням новітніх технологій.

Житло з усіма зручностями – це ідеальне рішення довірити всі страхи та занепокоїння в руки профі і в кінцевому підсумку отримати, так би мовити, «повний комплект». Справжні майстри точно знають, як правильно побудувати будинок.

Типи проєктів для будівництва будинків

Що відбувається за лаштунками? У проєктуванні беруть участь не тільки архітектор й інженер, але і дизайнер інтер’єру. Крім виготовлення креслення приватного об’єкта в місті, необхідно отримати різні дозволи, можливо знадобитися допомога юриста. Замовник в більшості випадків, проводить повну експертизу території, оцінюючи структуру ґрунту. З огляду на всі фактори, які включають в себе також розміри земельної ділянки, підрядник надає різновиди будівель з каталогу. Це можуть бути:

 • Типовий. Це – вже готовий варіант, в якому враховані основні потреби споживача.
 • Проєкт-прив’язка. Він найкращим чином відповідає, не тільки архітектурі сусідніх будівель і інфраструктурі, а й враховуються особливості ґрунту, міри промерзання, розташування підземних вод.
 • Індивідуальний. Перевагою є задоволення всіх бажань замовника. Будівельна бригада врахує побажання клієнта і постарається втілити в життя сміливі рішення.

Який проєкт вибрати? Відповідальність за остаточне рішення лягатиме на майбутнього власника. І воно буде успішним, якщо прислухатися до порад компанії-забудовника.

Який будинок побудувати?

Щоб відповісти на це питання, розглянемо стилістику споруди. Перше, що спадає на думку – англійський стиль, мінімалізм, хай-тек, модерн, бароко. Насправді, в кожній країні є свої стилі, що в цілому нараховує десятки різновидів. Також варто звернути пильну увагу на матеріал, з якого зводиться будівля, оскільки обрані елементи, безпосередньо впливають на довговічність будівлі.

7 переваг будівництва дерев’яного каркасника:

 1. Енергоефективність. Дерево хороший теплоізолятор, тому активно застосовується в холодних регіонах.
 2. Швидкість зведення. Будівля з деревини виростає на очах. Будівництво не припиняється навіть в морози.
 3. Екологічність. При виготовленні конструкцій не забруднюється навколишнє середовище.
 4. Міцність. Незважаючи на легкість, правильно оброблена деревина прослужить, як мінімум, 60 років.
 5. Водонепроникність. Добре висушена та оброблена деревина не вбирає вологу, вона мало схильна до гниття і руйнування.
 6. Звукоізоляція. Розглянутий матеріал здатний поглинати звукові хвилі.
 7. Електроізоляція. Дерево не пропускає струм, на відміну від сталевих конструкцій.

Як побудувати каркасний будинок?

Коли існує можливість, звернутися за допомогою до компанії і побудувати каркасний будинок під ключ – це суперідея. Будівельна компанія має авторські напрацювання і за справу беруться справжні професіонали. Каркасне будівництво за канадською технологією, дозволяє з мінімальними витратами і максимально швидко закінчити розпочату справу. Каркасники складають гідну конкуренцію спорудам з цегли і з газобетону.

Каркас будівлі зводиться безпосередньо на будівельному майданчику, що допомагає економити кошти. Використовуються тільки сухі бруси і дошка, що виключає будь-яку деформацію стін. Готові канадські будинки відрізняються міцністю, легкістю будови, що позитивно впливає на фундамент. Можна побудувати одноповерхову або двоповерхову конструкцію, в стилі мінімалізму розміром:

 • 6 на 6 м;
 • 8 на 8 м;
 • 10 на 10 м;
 • або затишний котедж на 200 м2.

Все залежить від ваших уподобань, потреб і можливостей.

Скільки коштує побудувати будинок в Одесі?

Коли мова йде про економію, то може здатися, що приватні будівельні навички виправдані. Але, чи так це насправді? Чи можна побудувати будинок недорого власноруч? В даному випадку проти нас грає: час, додаткові витрати на матеріали та інструменти. Можливо, щось піде не так і доведеться переробляти роботу, ми вже не говоримо про оформлення документації, скільки там буде витраченого часу, сил, коштів і нервів!

Альтернативою є каркасна споруда, яка зводиться в найкоротші терміни (всього за 3-4 місяці), з гарантією якості і оптимальною ціною. Щоб дізнатися, де побудувати дерев’яний будинок, а також ціну в Одеській області і замовити житло, скористайтеся сайтом компанії “Карпати Буд Каркас”. Ви самі переглянете варіанти сучасних “каркасників” за 2018 — 2020 рр., побачите фото і відео як побудувати будинок і зробите свій обдуманий вибір!

Ми проєктуємо і будуємо каркасні будинки в Подільському, Болградському, Одеському, Ізмаїльському, Роздільнянському, Білгород-Дністровському районах. І, безпосередньо в містах: Ізмаїл, Чорноморськ, Білгород-Дністровський, Подільськ, Рені, Балта, Теплодар та ін..

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити