Каркасний будинок

Канадська технологія будівництва може бути використана в широкому діапазоні геологічних та кліматичних умов. Каркасно щитові будинки не бояться високих і низьких температур, добре зарекомендували себе в сейсмічно небезпечних районах. В Європі, США та Скандинавських країнах відсоток приватних будинків і комерційних закладів, зведених даним методом, постійно збільшується.В Україні будівництво каркасних будинків поки не настільки популярне, але, переваги технології з кожним днем ​​викликають до них все більший інтерес. Дерев’яні каркасні будинки є відносно недорогими, швидко зводяться, забезпечують сприятливу екологічну обстановку і тепловий комфорт, чим значно знижують витрати на опалення та охолодження.

Як побудувати каркасний будинок в Україні

Хоча канадська технологія будівництва не є складною, не варто намагатися звести канадський будинок своїми руками. Тут також, як і в будь-якому методі, існують свої особливості, упустивши які не вийде звести міцний та надійний будинок. Побудувати каркасний будинок під ключ в Україні краще довірити досвідченому забудовнику, це стане гарантією того, що він прослужить не одному поколінню мешканців.

Фото і відео про будинки каркасного типу можна подивитися на нашому каналі YouTube або на даному сайті. Тут же можна ознайомитися із проектами і цінами на будинок, замовити розробку планування будівлі, яке буде повністю відповідати всім потребам мешканців.

Етапи зведення каркасних будинків під ключ

Будівництво будинків під ключ передбачає наступні етапи проведення робіт:

 • Складання та затвердження проектно-кошторисної документації.
 • Закупівля будівельних матеріалів.
 • Облаштування фундаменту.
 • Монтаж каркасу будівлі і його утеплення.
 • Облаштування покрівлі.
 • Підведення комунікацій (газ, електрика, каналізація, водовідведення).
 • Установка віконно-дверної системи.
 • Внутрішнє і зовнішнє оздоблення будинку.

Облаштування фундаменту є першим етапом будівництва канадського будинку. Так як будівлі, стіни і дах яких виконані з пиломатеріалів, відрізняються невеликою вагою, в якості основи будинку може бути обраний плитний, стрічковий або свайно-гвинтовий фундамент. Вибір залежить від міцності грунту, протікання ґрунтових вод та побажань замовника. При монтажі каркасу застосовується дерев’яний брус, для виробництва якого використовується деревина, що пройшла попередню біологічну і протипожежну обробку. Дерев’яний каркас обшивається OSB плитами товщиною 12 мм і утеплюється мінеральною ватою. Утеплювач не тільки захищає приміщення від вітру і холоду, але і зменшує рівень шуму.

При облаштуванні даху використовується стропильна система, яка монтується із дерев’яного бруса, аналогічного тому, який використовують для каркасу. В якості покриття переважно застосовуються метало або бітумна черепиця. Для внутрішньої обшивки стін та стелі використовуються дерево або ж гіпсокартон. Фінішна частина оздоблення може полягати у фарбуванні стін або ж поклейці шпалер. Як матеріал для оздоблення зовнішніх стін можуть бути використані сайдинг, фальшбрус, штукатурка, плитка.

З чого складається ціна каркасного будинку під ключ

Цікавить ціна каркасного будинку в Україні? Однозначно назвати вартість готового будинку неможливо. Продаж будинків здійснюється за різною вартістю. Вибір залежить від можливостей і побажань замовника. Одним достатньо невеликої будівлі для сім’ї, інших цікавлять одноповерхові і двоповерхові будівлі великої площі або житло з другим світлом. А є клієнти, які хочуть дізнатися, скільки коштує квадратний будинок розміром 5 на 5, 6х6 і т.д ..Щоб дізнатися, у скільки обійдеться купити каркасний будинок під ключ в Україні, для прорахунку варто звернутися в будівельну компанію. Реально це зробити тільки після вивчення майданчика під забудову, грунту, остаточного вибору проекту, будівельних матеріалів. Розрахунок вартості за допомогою спеціального калькулятора в мережі інтернет буде не точним, так як в нього неможливо внести всі необхідні дані. У обраної будівельної компанії можна запросити прайс лист для ознайомлення з цінами.

Ціна каркасного будинку від КБК

Компанія “Карпати Буд Каркас” зводить канадські споруди по всій території України. Нами зведені будинки під ключ недорого в Києві, Харкові, Львові, Одесі, Дніпрі, Луцьку. Розцінки за 1 м2 житла в комплектаціях «Стандарт» ( «Каркас», «Каркас +» і «Під ключ») та «Преміум» можна подивитися на сайті компанії в розділі «Ціни».

Де подивитися проекти каркасного будинку

Ми будуємо приватні і комерційні споруди, тому в нашій компанії можна замовити не тільки проектування та зведення будинку для сім’ї, але і дачі, лазні, сауни, готелі, бази відпочинку, кафе, ресторану, дитячого садка, промислового об’єкта. На сайті у відповідному розділі розташовані типові проекти житла, розроблені нашими архітекторами. Це відмінний варіант для тих, хто шукає, де замовити проекти під ключ недорого. Також в компанії можна замовити друкований каталог топ-15, де містяться авторські проектні роботи житлових будинків, які вже побудовані і продовжують зводитися в даний час. Якщо необхідний каркасний будинок під ключ недорого за індивідуальним проектом, архітектори нашої компанії розроблять план житла, виходячи з потреб конкретної сім’ї.

Чому обирають будівництво каркасних будинків

Які переваги каркасно-щитового житла?

 • По фото проектів, які вже реалізовані нашою компанією, видно, що канадські споруди виглядають цікаво і естетично.
 • Конструкція будинку зводиться протягом декількох тижнів. При цьому враховуються розміри будівель і складність планування.
 • Канадські будинки енергоефективні, в них комфортно перебувати в будь-який час року.
 • Вартість зведення канадського будинку, в порівнянні з аналогами з інших матеріалів, істотно нижча. Можливість побудувати каркасний будинок недорого можна вважати одним з головних плюсів подібних будівель, так як дана технологія сприяє вирішенню житлового питання для багатьох сімей.
pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити